Only three games from schedule of 2nd round were realize in this week. Game VŠ Praha – TSV Wasserburg will be held in another date by the agreement of both clubs.

Central Europe Women League will continue this week. Three games organize teams in Czech Republic, one game will host Romania.

Romanian and CEWL champion Icim Arad won first game in new season against German champion TSV Wasserburg. Other Romanian team CSM Satu Mare celebrated victory in interesting game with Valosun Brno. Kara Trutnov was better than new club in CEWL Whirlpool Poprad, VŠ Praha won against Slovanka Mladá Boleslav.

18.10.2011

New season of Central Europe Women League is here!

Game schedule for season 2011/2012

29.09.2011

New season of the Central Europe Women League will start at 19th October. Here are 8 teams from 4 countries in this competition. The best 2 teams from every group will qualify to Final Four CEWL. The winner from season 2010/2011 is Romanian champion Icim Arad.

Vítězem Středoevropské ligy je Arad

14.02.2011

Basketbalistky týmu Icim Univ Goldis Arad se staly vítězkami letošního ročníku Středoevropské ligy. V soutěži neprohrály ani jedno utkání. Na domácí rumunské půdě porazily ve finále slovenský celek BK PU Bemaco Prešov 62:50, který stejně jako loni obsadil 2. místo. Třetí místo patří obhájci loňského prvenství Kaře Trutnov, čtvrtý skončil celek Flying Foxes SVS Post Wien, jenž ve Final Four CEWL nahradil Valosun Brno, odhlášený kvůli marodce. Finálový turnaj se hrál v Aradu za obrovského diváckého zájmu a v hodně bouřlivé atmosféře.

O víkendu se hraje Final Four CEWL v Aradu

10.02.2011

Na půdě jediného celku, který v dosavadním průběhu soutěže neprohrál, vyvrcholí letošní ročník Středoevropské ligy basketbalistek.

Valosun se vzdal kvůli marodce účasti ve Final Four, místo něj pocestuje do Aradu Vídeň

09.02.2011

K nečekané změně došlo v obsazení finálového turnaje Středoevropské ligy basketbalistek. Kvůli chřipkové epidemii byl donucen vzdát účast ve Final Four CEWL v Aradu Valosun Brno. Místo něj si zahraje o cennou trofej rakouský šampion Flying Foxes SVS Post Wien.

Do Final Four CEWL míří Trutnov a Valosun Brno

20.01.2011

Final Four Středoevropské ligy 2011 zná kompletní obsazení. K vítězům skupin Prešovu a Aradu, kteří si zajistili postup v předstihu, se přidaly po posledním kole základní části Kara Trutnov a Valosun Brno. V obou případech rozhodovaly závěrečné přímé bitvy o postup. A byly pěkně dramatické! Trutnov porazil Hradec Králové 77:72 a poskočil na druhou příčku skupiny A, Valosun Brno si zajistil druhé postupové místo ve skupině B domácí výhrou nad Vídní 74:63, když po třech čtvrtinách byl stav vyrovnaný.